Menu

Cart

Szkoły, przedszkola, urzędy, placówki budżetowe faktura z odroczonym terminem płatności 14 dni.

O nas

Grito peugeot-2

 

 

Głównym profilem działalności jest produkcja tablic korkowych i suchościeralnych-magnetycznych, ponadto wykonujemy tablice z powierzchnią materiałową, w stalażach wolnostojących, planery, tablice z mapami, tablice z nadrukiem, potykacze oraz gabloty. Każda tablica może posiadać zarówno ramę drewnianą (sosnową), jak i rówież aluminiową.

Potykacze oferujemy w trzech rozmiarach ; 120x60 , 100x50 , 80x40 cm. Każdy z nich jest dostępny w czterech kolorach wybarwienia ramy:

  • teak
  • sosna
  • dąb
  • palisander

W ofercie są też potykacze o powierzchni magnetycznej czarnej.

Jeśli Państwu żaden z wystawionych rozmiarów nie odpowiada, proszę pisać lub dzwonić - wykonamy na zamówienie.

Nowoczesny zakład producyjny, wykwalifikowana kadra oraz wysoka jakość produktów pozwoliła nam zdobyć zaufanie klientów na terenie całego kraju i za granicą. Nasze produkty trafiły już do wielu placówek, przedsiębiorstw oraz klientów indywidualnych w Polsce oraz Uni Europejskiej. Posiadamy możliowść przesyłania dokumentów droga elektroniczną, co znacznie przyśpiesza realizację zamówienia

 

Sklep internetowy

Specjalnie dla Naszych klientów we wrześniu 2014r. uruchomiliśmy sklep internetowy, umożliwiając tym samym dokonywanie zakupów 7 dni w tygodniu przez 24h. Sklep on-line posiada system informacyjny, dzieki któremu na bieżąco otrzymują Państwo informację o przebiegu realizacji zamówienia.

 

oferta2Co Nas wyróżnia?

Wysoka jakość
Profesjonalizm
Niezawodność
Wielofunkcyjność
Gwarancja zadowolenia
Indywidualne podejście do klienta
Produkt wyprodukowany w Polsce

FPHU GRITO

ul. Kielecka 49, Oblęgór

26-067 Strawczyn

kom. 664 721 221, tel: 602 183 752