O firmie

Tablice Grito specjalizuje się w produkcji tablic korkowych, suchościeralnych i magnetycznych. Byliśmy jedną z pierwszych firm w kraju wykonującej tablice, których produkcja obywa się w całości w Polsce. Nasza oferta obejmuje tablice z różnymi powierzchniami materiałowymi, które mogą być wykonane w stalażach wolnostojących, jako planery, z mapami lub z nadrukiem.

Ponadto nasza firma produkuje także potykacze i gabloty, które są doskonałym rozwiązaniem do różnych zastosowań, takich jak np. w pomieszczeniach biurowych czy szkolnych. Każda tablica może być wyposażona w ramę drewnianą (sosnową) lub aluminiową, co pozwala na dopasowanie produktu do indywidualnych potrzeb i preferencji klienta.

Doświadczenie

Posiadamy nowoczesny zakład produkcyjny, w którym pracuje doświadczona i wykwalifikowana kadra, co gwarantuje wysoką jakość produktów. Dzięki temu udało się zdobyć zaufanie klientów zarówno na terenie Polski, jak i za granicą, w wielu krajach UE.

Produkty firmy znalazły zastosowanie w wielu placówkach oświaty, instytucjach, przedsiębiorstwach oraz u klientów indywidualnych, co potwierdza ich trwałość i funkcjonalność. Zaufanie klientów jest dla nas priorytetem i potwierdzeniem wysokiej jakości oferowanych produktów.

Od ponad 20 lat wytwarzamy tablice w Polsce.

Certyfikaty

Zamówienia indywidualne

TABLICE NA WYMIAR:

Nie znalazłeś tablicy, której potrzebujesz? Oferujemy tablice na każdy wymiar, nietypowe o różnych wymiarach, powierzchniach i kolorach.

WŁASNY TRANSPORT:

Możemy dostarczyć produkty własnym transportem na terenie całego kraju. Skontaktuj się z nami i uzyskaj indywidualną ofertę.

    602 183 752

    sklep@tablicegrito.pl